spacer
Květináče Květináče Květináče Květináče Květináče

Popis
Vibrovaný betonový prvek s povrchem vymývaného oblázku barvy přírodní, nebo vymývané různobarevné drtě. Váza je opatřena na dně otvorem pro odtok vody. Svým rozměrem lze umístit na balkony, terasy, zídky, sloupkové pilíře, zídky apod. Vhodná k osázení letničkami, cibulovinami i drobnými trvalkami.

Bazénový lem Odpadkový koš Lavičky Schody Zahradní architektura

Bazénové lemy
Elegantní vibrovaný betonový prvek s povrchem vymývaného oblázku barvy přírodní nebo vymývané různobarevné drtě. Slouží k ohraničení horního okraje bazénu. Lemy mají zaoblený profil tzv. "vlnolam". Tvar a povrchová úprava zajišťují maximální užitnou vlastnost zejména výbornou protiskluznost, elegantní vzhled, mrazuvzdornost. Rovné lemy se používají v kombinaci s kruhovými nebo rohovými segmenty na lemování bazénů různých tvarů. Lemy se osazují na dlažbu a tvoří zvýšený lem bazénu.

Odpadkové koše
Vibrovaný betonový prvek s povrchem vymývaného oblázku barvy přírodní, nebo vymývané různobarevné drtě. Koše se dodávají s komaxitovou nádobou, nebo jen s pozinkovou. Tento odpadkový koš lze dodat s kotevními šrouby nebo lze také upravit bez podstavce pro zabetonování do země.

Lavičky
Dodává se s dřevěnými deskami nebo samostatné betonové nohy s kováním. Na objednávku možno dodání s kotevními šrouby. Pro chvíle odpočinku v zahradách rodinných domků a chat. Vhodné též pro použití v zahradních restauracích, na silničních odpočívadlech, v parcích apod. Svým provedením je odolná vůči povětrnostním vlivům a je používána především na venkovních prostranstvích.

Schody
Vibrovaný betonový prvek s povrchem vymývaného oblázku barvy přírodní, nebo vymývané různobarevné drtě. Nášlapy mají pohledovou a sraženou nášlapnou hranu i boční hrany. Ze spodu desky jsou osazené pásoviny cca 100x30 mm pro přivaření k nosníku. Tento prvek je určen k vybudování venkovního schodiště, zavěšením na ocelovou nebo betonovou konstrukci. Prvek je samonosný, armovaný.

Dále dodáváme ploty, stříšky, výseče, zdící, svahové plotovky apod.

Copyright © 2008 - 2011 stavebniny Vítonice