spacer
Strukturální omítka drásaná Strukturální omítka drásaná

Popis
Pastovitá omítka určená pro vytváření finálních vnějších a vnitřních povrchových úprav. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře drásané, dle vzodníku barev nebo bílá.
Vyrábí se akrylátová, silikátová a silikonová v zrnitosti 1,5, 2 a 3 mm.

Balení
Kýbl 25 kg.
Strukturální omítka zatíraná Strukturální omítka zatíraná

Popis
Pastovitá omítka určená pro vytváření finálních vnějších a vnitřních povrchových úprav. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře zatírané, dle vzodníku barev nebo bílá.
Vyrábí se akrylátová, silikátová a silikonová v zrnitosti 1, 1,5, 2 a 3 mm.

Balení
Kýbl 25 kg.
Mozaiková omítka Mozaiková omítka

Popis
Mozaika je omítka ze směsi barevných kamínků pro provádění bezespárých dekorativních vrstev. Je vysoce odolná, soudržná a lehce zpracovatelná. Používá se na namáhaných plochách na vyrovnaných vnějších i vnitřních omítkách na vápenné, vápenocementové, vápenosádrové a sádrové bázi, na stavebních polotovarech atp. Též využitelná na zateplovacích systémech na armovací vrstvě. Do Mozaiky jsou ve výrobně přidány fungicidní a algicidní přísady a proto je při běžných povětrnostních podmínkách velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům. Zvláště odolná proti povětrnosti, nárazům, propustná pro vodní páru, pružná. Dodáváme dle vzorníku provedení.

Balení
Kýbl 15 kg.
Fasádní barva Fasádní barva

Popis
Fasádní silikonová barva je bezrozpouštědlová, vodoodpudivá a pro vodní páru vysoce propustná fasádní barva se základní minerální strukturou, využitelná na vrchních omítkách, všech typů a minerálních podkladech a též na sanačních systémech. Dobře využitelná jako egalizační barva na minerálních vnějších omítkách. Další možnosti využití jako barva pro renovační nátěry soudržných a nosných silikátových a disperzních nátěrů, umělopryskyřičných omítek, atd. Ve výrobně jsou do silikonové barvy přidány fungicidní a algicidní přísady a proto je barva při běžných povětrnostních podmínkách velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům.

Balení
Kýbl 5 a 15 l.

Copyright © 2008 - 2011 stavebniny Vítonice