spacer
Komínový systém Schiedel Komínový systém Schiedel

Popis
Komínový systém je univezální pro všechny druhy paliv a spotřebičů, získal několik ocenění kvality. Je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Komín, který je sestaven s použitím kompatibilních dílů jednoho výrobce, který přebírá odpovědnost za systémový komín jako celek.

Systém dodáváme na základě individuálních požadavků.

Komínový systém Heluz Komínový systém Heluz

Popis
Díky vynikajícím vlastnostem cihelných materiálů lze konstrukci komínového systému HELUZ použít i ve stavbách z ostatních materiálů a také při rekonstrukcích staveb. Vnitřní šamotové vložky společně s tepelnou izolací a keramickou komínovou tvarovkou vytvoří celistvý komínový průduch odolávající teplotním i vlhkostním změnám. Jednotné keramické komínové tvarovky obvodového pláště jsou určeny pro všechny průměry a typy vnitřních vložek.

Systém dodáváme na základě individuálních požadavků.

Komínový systém Eko Komínový systém Eko

Popis
Systémy Eko splňují aktuální požadavky na tepelnou a topenářskou techniku i aktuální požadavky české i evropské legislativy. Nabídka je rozšířena o systém lehké stropní konstrukce a doplňkový sortiment chytrých dřevěných špalků pro Váš a krb a ohniště. Tyto systémy neobsahují žádné technické kompromisy ani polovičatá řešení. Jejich montáž je snadná a rychlá, nevyžaduje žádnou mechanizaci, a tím se výrazně snížují přímé náklady na Vaší stavbě. Nabízí kompletní sortiment služeb od poradenství, návrhu a projekce až po výrobu a distribuci.

Systém dodáváme na základě individuálních požadavků.

Copyright © 2008 - 2011 stavebniny Vítonice