spacer
Keratherm Keratherm P+D a B

Popis
Cihly Keratherm P+D slouží pro jednovrstvé vnější nosné i nenosné zdivo s vysokými nároky na tepelný odpor, akumulaci zdiva a akustický útlum. Jednoduché a rychlé zdění, skvělý podklad pod omítku, malý odpor proti difuzi vodních par, rozměry v modulovém systému, velká pevnost, minimální spotřeba malty (spoj.P+D), hygienická nezávadnost, snadné stavění a navrhování Vyrábí se v tloušťkách zdiva 25, 35, 38 a 44 cm. Keratherm B ve stejných tloušťkách dodáváme na objednávku.

Balení
50 nebo 75 kusů na paletě dle tloušťky zdiva.

porfix Porfix

Popis
Tvárnice PORFIX se vyrábějí hladké nebo s perodrážkou a kapsou. Jsou vhodné na nosné i výplňové konstrukce. Materiál se vyznačuje vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Použijete-li tvárnici šířky 375 mm, zeď nevyžaduje dodatečnou izolaci. PORFIX ulehčil a urychlil práci s materiálem zavedením praktické kapsy na uchopení, která se nachází na bočních stranách tvárnice. Úsporu času a peněz přináší i skutečnost, že tvárnice s perodrážkou nevyžadují na svislých spojích lepení. Jednoduše do sebe zapadnou. Tvárnice se vyrábí v tloušťkách 25, 30, 37,5 a 50 cm.

Balení
Balení v závislosti na tloušťce zdiva.

Heluz Heluz

Popis
Zdivo Heluz se vyrábí v tloušťkách 25, 30, 36,5, 38, 40, 44 a 49 cm. Dodáváme je na objednávku.

Balení
Balení v závislosti na tloušťce zdiva.

Porotherm Porotherm

Popis
Zdivo Porotherm se vyrábí v tloušťkách 24, 25, 30, 36,5, 38, 40, 44 a 50 cm. Dodáváme je na objednávku.

Balení
Balení v závislosti na tloušťce zdiva.

Ytong Ytong

Popis
Nosné i nenosné obvodové a vnitřní stěny, ztužující, výplňové a požární stěny nízkopodlažních i vícepodlažních budov. Vyrábí se v tloušťkách 25, 30, 37,5 a 50 cm. Dodáváme je na objednávku.

Balení
Balení v závislosti na tloušťce zdiva.


Copyright © 2008 - 2011 stavebniny Vítonice