spacer
Pálená krytina Tondach Pálená krytina Tondach

Popis
Nabízíme kompletní střešní systém TONDACH – vedle základních střešních tašek nabízíme doplňkové střešní tašky a keramické i nekeramické příslušenství pro kompletní střešní plášť. Se střešní krytinou TONDACH je snadná rekonstrukce stávající střechy díky systému posuvných střešních tašek. TONDACH poskytuje nejdelší záruku na pálené střešní tašky vyráběné v ČR - TONDACH chce svým zákazníkům nabízet jen tu nejvyšší kvalitu, a proto poskytuje záruku 33 let na pálené střešní tašky TONDACH.

Balení
Balení dle konkrétních požadavků zákazníka.

Betonová krytina Bramac Betonová krytina Bramac

Popis
Nabízíme kompletní střešní systém pro řešení rekonstrukce Vaší střechy od společnosti Bramac. V případě, že zvolíte tašky Bramac, získáte nejen vysoce kvalitní a odolnou krytinu se 100letou životností, ale také kompletní střešní systém s nadstandardní zárukou 30 + 15 let. Bramac Vám navíc nabízí zdarma několik služeb, které usnadní vaše rozhodování při rekonstrukci střechy.

Balení
Balení dle konkrétních požadavků zákazníka.

Betonová krytina KM Beta Betonová krytina KM Beta

Popis
Střešní krytina KM Beta s třicetiletou tradicí dosahuje té nejvyšší kvality a je dodávána na trh nejen v České republice ale i např. do Polska, Maďarska, Německa, Estonska Holandska a samozřejmě i na Slovensko.

Balení
Balení dle konkrétních požadavků zákazníka.

Betonová krytina Mediterran Betonová krytina Mediterran

Popis
Nabízíme jednotlivé prvky střešního systému Mediterran, které se vyrábějí z vysokopevnostního barveného betonu, opatřeného dvojnásobnou barevnou povrchovou úpravou. Vyrábějí se ve dvou barevných provedeních: červená, hnědá. V roce 2009 byla na trh uvedena nová varianta – Standard Vlčanka, jejíž barva je skořicová. Její cena je v porovnání se Standard červenou a Standard hnědou nižní, avšak kvalita je naprosto shodná.

Balení
Balení dle konkrétních požadavků zákazníka.

Desky Onduline Desky Onduline

Popis
Lehká střešní krytina Onduline je vhodná pro hospodářské stavby, rekreační objekty i občanskou výstavbu. Majitel ocení užitné vlastnosti, nízkou cenu, velkou krycí plochu s malým prořezem odpadu. Ideální kombinace dobré kvality a vynikající ceny.

Balení
200 kusů na paletě.

Střešní doplňky Střešní doplňky

Popis
K všem výše uvedeným střešním krytinám dodáváme kompletní sortiment doplňků jako jsou větrací pásy, toproll, kartáče, ventilační mřížky, držáky hřebenových latí apod.


Copyright © 2008 - 2011 stavebniny Vítonice