spacer


Z naší nabídky vybíráme toto zboží za akční ceny

Nyní také nově probíhá akce na sortiment lepidel cementárny Hranice.

Unimalt Unimalt třídy 14

Popis
Při nákupu Unimaltu máte možnost získat dovolenou pro 2 za 30 tisíc! Bližší informace získáte v naší provozovně.
Cement Holcim Slovenský cement Holcim 32,5 R

Popis
Cement má srovnatelné prametry s hranickým cementem, avšak s podstatně nižší cenou.
Tepelná izolace URSA DF39 Tepelná izolace URSA DF39

Popis
URSA DF 39 je nekašírovaná, difúzně otevřená plsť ze skelné vlny. Používá se jako tepelná, akustická a protipožární izolace. Vyrábí se v šířce role 125 cm a akce platí na tloušťky 5, 8, 10 a 16 cm.
Tepelná izolace TWP1 Tepelná izolace TWP1

Popis
URSA TWP 1 jsou nekašírované tepelné, akustické a protipožární izolační desky ze skelné vlny. Vyrábí se v deskách 62,5 x 125 cm a akce platí na tloušťky 4, 6, 8, 10 a 16 cm.
Parotěsná a paropropustná fólie Parotěsná a paropropustná fólie

Popis
Parotěsná fólie zabraňuje pronikání par, které se vytvořily činností v domě, do střešní konstrukce a tepelné izolace. Zabraňuje kondenzaci vody v izolačních vrstvách, kde chrání střešní konstrukci před ztrátami tepla a netěsnostmi, a tím zvyšuje účinnost.
Paropropustná fólie má po celé ploše mikroperforaci. Používá se jako pojistná hydroizolační fólie v odvětrávaných šikmých střešních systémech. Chrání podkrovní prostory pod střechou před prachem, sazemi a slouží jako ochrana před průnikem zbytkové vody do tepelné izolace. Současně umožňuje propouštět vodní páru a odvětrávat tak vnitřní prostory budov.
Kontaktní fólie Kontaktní fólie 135g

Popis
Vícevrstvý materiál vyrobený z PP-PE-PP. Podstřešní membrána slouží k ochraně podstřešních konstrukcí, tepelných izolací a podstřešních prostor před vlhkostí, deštěm a sněhem. Dále také chrání před prachem a sazemi a nepříznivými účinky větru. Současně umožňuje, díky své struktuře, propouštět vodní páru a maximálně je tak odvětrat z vnitřního prostoru budovy. Je určena pro všechny šikmé střešní konstrukce (větrané nebo nevětrané, pobité i nepobité), lze aplikovat přímo na chemicky ošetřené střešní konstrukce.

Copyright © 2008 - 2015 stavebniny Vítonice