spacer
Unilep S 19 Unilep S 19

Popis
Jedná se o standardní lepicí cementový tmel vhodný pro lepení všech typů keramických obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru s nasákavostí nad 1%. Tmel je vhodný k aplikaci na vápenocementové i cementové omítky, na pórobeton, beton apod. Tmel není vhodný do prostor s trvalou vlhkostí a tepelným namáháním nad 35°C (např. bazény, sauny i vytápěné podlahy aj.).

Balení
Balený v 25 kg papírových pytlích s ochranou fólií proti vlhkosti. Na paletách EUR, přebaleno fólií. Na paletě 1,2 t.

Unilep S 29 Unilep S 29

Popis
Jedná se o standardní lepicí cementový tmel vhodný pro lepení všech typů keramických obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru s nasákavostí nad 1%. Tmel je vhodný k aplikaci na vápenocementové i cementové omítky, na pórobeton, beton apod. Unilep S29 C1TE je díky mrazuvzdornosti možné použít také v exteriéru. Tmel není vhodný do prostor s trvalou vlhkostí a tepelným namáháním nad 35 °C (např. bazény, sauny i vytápěné podlahy aj.). Unilep S29 C1TE lze použít k lepení tepelně izolačních desek (polystyren, minerální vlákna) zateplovacích systémů.

Balení
Balený v 25 kg papírových pytlích s ochrannou fólií proti vlhkosti. Na paletě EUR, přebaleno fólií. Na paletě 1,2 t.

Unilep S 39 Unilep S 39

Popis
Jedná se o suchou cementovou lepící maltovou směs určenou pro tenkovrstvé zdění z pórobetonových bloků. Tento tmel je vhodný jak pro nosné, tak pro nenosné zdivo z pórobetonu. Lepící tmel se skládá z cementu, kameniva, vápence, přísad a příměsí, které zlepšují jeho užitné a zpracovatelské vlastnosti.

Balení
Balený v 25 kg papírových pytlích s ochrannou fólií proti vlhkosti. Na paletách EUR, přebaleno fólií. Na paletě 1,2 t.

Unilep S 59 Unilep S 59

Popis
Jedná se o suchou lepicí maltovou směs typu C2 TE v souladu s normou ČSN EN 12004. Toto flexibilní lepidlo je určeno pro lepení keramických obkladů a dlažeb do extrémně náročného prostředí jako jsou venkovní bazény, sauny, vytápěné podlahy atd.

Balení
Balený v 25 kg papírových pytlích s ochrannou fólií proti vlhkosti. Na paletách EUR, přebaleno fólií. Na paletě 1,2 t.

Unilep S 69 Unilep S 69

Popis
Jedná se o cementovou suchou lepící a stěrkovou maltovou směs na zateplovací systém. Unilep S 69 je maltová směs pro lepení a stěrkování fasádních minerálních izolačních desek, stabilizovaného a expandovaného polystyrénu, dřevotřísek nebo desek CETRIS. Maltová směs je vhodná pro použití k izolaci v exteriéru i interiéru. Lepicí a stěrková cementová malta se skládá z cementu, kameniva, vápence, přísad a příměsí, které zlepšují užitné a zpracovatelské vlastnosti výrobku.

Balení
Balený v 25 kg papírových pytlích s ochrannou fólií proti vlhkosti. Na paletě EUR, přebaleno fólií. Na paletě 1,2 t.

Quartz Fasáda Lepicí a stěrkový tmel Quartz Fasáda

Popis
Suchá cementová lepicí a stěrková směs určena pro kompletní proces zateplování fasád tzn. lepení tepelně izolačních materiálů jako fasádního polystyrenu EPS (expandovaného), XPS (extrudovaného polystyrenu), izolační desky z minerálních vláken na zdivo a fasádu. Stejně tak se používá pro celý proces stěrkování, tj. vkládání armovací mřížky/perlinky na tyto tepelně izolační materiály, a vytváří tak ideální podklad pro finální úpravu před aplikací dekorativních omítek. Dále se používá v kombinaci s armovací perlinkou pro renovaci starých vypraskaných omítek. Není vhodná na kovové a plastové podklady a dále na podklady ze dřeva a na bázi dřevní hmoty!

Balení
Pytel 25 kg, na paletě 1050 kg.

Quartz Flex Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu Quartz Flex

Popis
Pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene na omítku, beton, pórobeton a neomítnuté zdivo a pro lepení dlažby na betonové zálivky s podlahovým vytápěním, na asfaltové podklady, starou dlažbu, kladení dlaždic a desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, lepení obkladů a dlažby na hydroizolační nátěry. Lepidlo je rovněž možné použít pro lepení tepelně izolačních materiálů z polystyrénu nebo desek z minerální vlny na zdivo fasád a následné lepení (stěrkování) výztužné tkaniny.

Balení
Pytel 25 kg, na paletě 1050 kg.

Quartz Plus Samonivelační hmota na podlahy Quartz PLUS

Popis
Pro velkoplošné vyrovnání hrubých nerovností především betonových podlah v síle 3 - 10 mm, během jednoho úkonu při spotřebě suché směsi 16 kg/cm/m2 nebo pro vyrovnání lokálních nerovností do 20 mm v jednom pracovním chodu do velikosti výtluku o průměru cca 1,2 m. Následně se kladou finální vrstvy podlahových krytin např.: plovoucí podlahy, dlažba, parkety, koberce nebo linoleum. Není mrazuvzdorná a vhodná jako konečná povrchová úprava. Nepoužívat na podlahové vytápění na dřevěné, kovové a plastové podklady.

Balení
Pytel 25 kg, na paletě 1050 kg.


Copyright © 2008 - 2011 stavebniny Vítonice