spacer
Geotextilie Geotextilie

Popis
Používá se ve stavebnictví za účelem separace, filtrace, drenáže, ochrany, stabilizace a zpevnění. Vyrábí se v různých gramážích a šířce obvykle 1 a 2 metry v délce 50m

Balení
50 nebo 100 metrů v balení.

Parotěsná a paropropustná fólie Parotěsná a paropropustná fólie

Popis
Parotěsná fólie zabraňuje pronikání par, které se vytvořily činností v domě, do střešní konstrukce a tepelné izolace. Zabraňuje kondenzaci vody v izolačních vrstvách, kde chrání střešní konstrukci před ztrátami tepla a netěsnostmi, a tím zvyšuje účinnost.
Paropropustná fólie má po celé ploše mikroperforaci. Používá se jako pojistná hydroizolační fólie v odvětrávaných šikmých střešních systémech. Chrání podkrovní prostory pod střechou před prachem, sazemi a slouží jako ochrana před průnikem zbytkové vody do tepelné izolace. Současně umožňuje propouštět vodní páru a odvětrávat tak vnitřní prostory budov.

Balení
75 m2 v balení (1,5 x 50m).

Hliníková fólie Hliníková fólie

Popis
Třívrstvý materiál. Nosnou částí tvoří PE mřížka zajišťující požadovanou pevnost fólie a polyesterová fólie s nanesenou metalizovanou hliníkovou vrstvou, zajišťující její reflexní schopnost. Zabraňuje pronikání par, které se vytvořily činností v domě, do střešní konstrukce a tepelné izolace. Zadržuje teplo v interiérech a zabraňuje kondenzaci vody v izolačních vrstvách. Alpet navíc svojí metalizovanou hliníkovou reflexní vrstvou odráží část sálavého tepla do vnitřního prostoru objektu (oproti fólii bez hliníkové vrstvy až trojnásobně). Vyrábí se v gramáži 75, 90, 105, 130 a 160 gramů na m2.

Balení
75 m2 v balení (1,5 x 50m).

Kontaktní fólie Kontaktní fólie

Popis
Vícevrstvý materiál vyrobený z PP-PE-PP. Podstřešní membrána sloužící k ochraně podstřešních konstrukcí, tepelných izolací a podstřešních prostor před vlhkostí z deště a sněhu, před prachem a sazemi a před nepříznivými účinky větru. Současně umožňuje, díky své struktuře, propouštět vodní páru a maximálně tak odvětrat vodní páry z vnitřního prostoru budovy. Je určena pro všechny šikmé střešní konstrukce (větrané nebo nevětrané, pobité i nepobité), lze aplikovat přímo na chemicky ošetřené střešní konstrukce. Vyrábí se v gramáži 95, 115, 135 a 160 gramů na m2.

Balení
75 m2 v balení (1,5 x 50m).


Copyright © 2008 - 2011 stavebniny Vítonice